Ve středu 5.10. se uskuteční VI. ročník chartovního běhu – Technika Run.

Možnost zapojit se do akce budou mít naši studenti, zaměstnanci i absolventi. Událost se uskuteční na VŠB-TUO v Ostravě-Porubě. Pro děti našich zaměstnanců a absolventů bude start v 15:00, a to na tratích v délce 300 nebo 1500 m. V 16:00 odstartují tratě délky 5 a 10 km. Online registrace již skončila, ale pokud se chcete stále zúčastnit závodu, můžete se registrovat přímo na místě od 12:00 do 15:30.

Startovné činí 100 Kč, vybírá se přímo na stánku registrace před závodem. Celá částka startovného je určena na charitativní účely pro Lékaře bez hranic. Na stánku registrace závodníci obdrží čip na měření času a startovní číslo. Před závodem dospělých proběhne krátká rozcvička.

Těšíme se na setkání s vámi na této události a předem děkujeme za váš příspěvek pro Lékaře bez hranic!