Adrenalin, pot, zábava a led. To je Ostravské derby. Letos po třech letech zavítá do Ostravar arény, a to ve středu 19.10.2022. Klasicky se proti sobě postaví týmy Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

Čeká na vás nevšední zážitek, protože derby není pouze o hokeji, ale je to jedna obrovská show. Fandící kotle, souboje hráčů na ledu a soutěže pro fanoušky. Třeba si zrovna vy letos vyzkoušíte trefit se pukem do brány nebo vytvoříte co nejdelšího hada z oblečení.

Chcete být v kotli, ale zatím na to nevypadáte? Sežeňte si merch Báni tady.

Po zápase se můžete zúčastnit afterparty v Bonver aréně. Vstupenky na ni si zakoupíte zde společně se vstupenkami na hokej.

Vybavte se a dorazte podpořit naše hokejisty, aby opět vyhráli a Báňa tak získala zlatý hattrick.