Už tento čtvrtek 14.října odstartuje v Brick Housu v Dolní oblasti Vítkovic konference personalistů s názvem HRko – HR párty a festival 2021. Minulý ročník bohužel přerušily restrikce spojené s bojem proti šíření Covidu-19, proto se pořadatelé rozhodli program přesunout na letošní rok. Již počtvrté se bude konference konat v těchto industriálních prostorách. Nebude chybět ani Festival HR řešení & partneři HRka. Moderování letošního ročníku se zhostil Roman Vojtek.

O čem vlastně HRko je a proč byste si ho neměli nechat ujít? HRko je konference specialistů z oblasti řízení lidských zdrojů. Šest spíkrů přijalo pozvání na prezentaci případových studií, na kterých návštěvníkům představí, jak budují firemní kulturu a také, jak se dá rozjet takovýto projekt bez překypujících rozpočtů. Pro koho je tedy HRko určeno? Pro každého, koho zajímá řízení lidských zdrojů, trendy, inovace nebo třeba firemní benefity.

Letošní novinkou mezi stagemi bude K+ portal Recruitment stage, která vznikla ve spolupráci s Kariérním centrem VŠB-TUO . Představení cca 10 budoucích absolventů univerzity, kteří se během elevator pitche představí personalistům a jejich cílem bude se co nejlépe „prodat“ a získat nabídku práce.

Novinka minulého ročníku byla pracovní skupina – skupina 10 markeťáků, personalistů a šéfů firem, kteří při společné řízené diskusi řeší zadané téma a navzájem si vyměňují své zkušenosti, poznatky a názory. Mezi účastníky letošní pracovní skupiny najdeme E.on, Heimstaden nebo Lactalis.

Na Solitea Vema Hlavní stagi budou odpřednášeny jednotlivé případové studie. Alena Zímová & Ivan Duškov zde představí Interní rozvojový projekt, který spočívá v zavedení a dlouhodobé udržitelnosti standardů péče o klienta na pobočkách. S neméně zajímavou případovkou přichází Jiří Pecina z MEDDI hubu. Posluchačům představí telemedicínu jako zaměstnanecký benefit.

LMC Datová laboratoř vám nabídne možnosti a nápady, jak na efektivnější získávání a zpracování dat. Na LMC Datové laboratoři vás čeká 5 spíkrů z oboru datových analýz. Známá vám bude jistě platforma Atmoskop. Více se o ní dozvíte od Adam Hazdra, manažera projektu Atmoskop.cz.

Festival Stage pro změnu nabídne novinky v oblastí řízení lidských zdrojů, nové postupy a software. Těšit se můžete třeba na vystoupení Ondřeje Gryce z Pinya, který vám přiblíží nástroj pro řízení personalistky, či dvojice Tereza Lipoldová a Michaela Klimková ze Seduo.cz, které vám představí, jak na efektivní vzdělávání zaměstnanců kdekoliv a kdykoliv.

Nebude chybět ani Festival HR řešení, který představí paletu profesionálů z různých odvětví. Ti se podělí o tipy na řešení a produkty pro tento sektor. Posluchači si poté odnesou nové poznatky pro svůj obor. Těšit se můžete na Digitaal, Edenred, Inspiro nebo společenská a kulturní centra Akord a Poklad.

Sokolská na konferenci rozhodně nebude chybět!

Atmosféra na HRku v roce 2019.

 

Zdroj fotografií: Facebookový profil HRko