Chceš si konec prázdnin užít trošku aktivně a zároveň pomoci dobré věci? Pak se ještě dnes registruj k benefiční jízdě Kolečko spojuje. Výtěžek podpoří dobrou věc a ty budeš mít navíc další skvělý zážitek z léta.

Benefiční jízda se letos pořádá již počtvrté a zúčastnit se jí může každé dítě, dospělý i libovolný čtyřčlenný tým. A pokud se ti zrovna nechce sportovat, ale i tak bys chtěl nějak přispět, můžeš se zúčastnit jako dárce. Tak doma najdi inline brusle, koloběžku, handbike, případně invalidní vozík a jde se na to.

Celá akce se koná v neděli 29. srpna v Inline parku SAREZA. Oficiálně bude jízda zahájena v 11 hodin, již od 10 hodin se však můžeš registrovat.  V 16 hodin dojde k ukončení jízdy a v 17 hodin k ukončení veškerého programu. Délka jednoho kola činí 1200 m. Za každý ujetý kilometr pak bude připočítáván výtěžek 10 Kč, za jedno kolo tak přispějete skvělých 12 Kč. Kilometry se ti budou načítat pomocí jednorázového ID čipu, který dostaneš na startu. Čím víc km tedy ujedeš, tím větší částku můžeš přispět. Kromě ujetých kilometrů je nutné zaplatit i startovné, které se pohybuje od 100-300 Kč za jedince. Pro rychlejší odbavení a více výhod doporučujeme registraci online ještě před akcí. Více informací a registraci naleznete zde.

Kromě samotné jízdy se můžete těšit i na bohatý doprovodný program zakončený tombolou o věcné ceny. A to nejdůležitější nakonec. Svou jízdou letos podpoříte Oddělení dětské neurologie – Fakultní nemocnice Ostrava, které je jediným lůžkovým zařízením v oboru dětské neurologie v MS regionu a okolí.

Tak neváhejte a pomozte potřebným akcí Kolečko spojuje.

 

zdroj: koleckospojuje.cz

Zdroj titulní fotografie: sareza.cz