Pomalu ale jistě dochází k postupnému rozvolňování pandemických opatření a s nimi do našich končin přichází i první festivaly. Na ty nejoblíbenější, jako třeba Colours of Ostrava či Beats for love, si budeme muset bohužel ještě do příštího roku počkat, už teď ale máte možnost vybrat si z mnoha jiných.

Jedním z mnoha fesťáků, na které se můžete těšit, a to již tento týden, je COAL Castle 2021. Ten se neuskuteční nikde jinde než na našem krásném Slezskoostravském hradě. Za celým festivalem stojí zakladatelé COAL Electronic Music Festivalu, který se uskuteční v červenci na Žermanické přehradě.

Na program, který je v pátek zaměřen na Drum&Bass a v sobotu na Deep House&Techno music, se můžeš těšit již od brzkých odpoledních hodin. O skvělou atmosféru se kromě samotného místa postará kvalitní ozvučení VOID Acoustic, VIP zóna s krásnou terasou, občerstvení, bary a hlavně zahraniční i domácí DJs.

A na jaké interprety se můžeš těšit? V pátek se ti představí například 2. nejlepší DJ v ČR dle Czech & Slovak Drum& Bass Awards 2020 DJ X.Morph,  NO-MONEY, Apokain aj. V sobotu se ti pak ukáží například Teddybear, Van Vega, Labida, Orbith či Jaqullin a JB&Flesh.

Tak si zapiš do diáře datum 25.-27.6.2021 a přijď se bavit.

Zdroj titulní fotografie: ostravainfo.cz