Když se řekne studium na Ekonomické fakultě, většina z vás si asi vybaví, jak sedí se spolužáky na přednášce z makro, nebo mikroekonomie. EKF ale nabízí i další, doplňující vzdělávací kurzy. V květnu a červnu tohoto roku tak budete mít možnost prohloubit své znalosti i praktické dovednosti v oblasti leadershipu.

Kurz „Leadership“ je určen nejen studentům a zaměstnancům EKF, ale také široké veřejnosti. Vašimi lektory budou odborníci s mnoha letou praxí. V rámci seminářů se naučíte efektivnějšímu vedení podřízených – jak, kdy a kde můžete vést lidi kolem sebe, jak budovat vztahy a důvěru, jak efektivně řídit změny ve firmě, jak úspěšně komunikovat, jak minimalizovat stres a podobně.

Výuka je rozdělena do tří dvoudenních, tematicky na sebe navazujících modulů. Kurz můžete absolvovat celý, nebo si můžete vybrat jednotlivá témata (dny), které navštívíte. Cena celého kurzu je 35 tisíc korun. Pokud byste se rozhodli absolvovat pouze vybrané téma, cena jednoho dne je 7 tisíc korun.

Více o kurzu se dozvíte zde Pokud vás kurz zaujal a už nepotřebujete více informací, zde naleznete přihlášku.