Už dlouho nosíš v hlavě svůj podnikatelský nápad, ale nevíš, jak ho uskutečnit, nebo už má tvůj projekt snad konkrétní podobu? Ať je tomu jakkoliv, přesně pro tyto případy je tady program na podporu podnikání GREEN LIGHT.

Že jsi o GREN LIGHT STARTUP SHOW nikdy neslyšel? Pak je pravý čas to změnit. Tento v současnosti nejucelenější akcelerační program v Moravskoslezském kraji, který organizuje Centrum podpory inovací Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava již za celých sedm let své existence zafinancoval 82 startupů a investoval více než 39 milionů do různých projektů.

Finále osmého ročníku se uskuteční již 29. dubna od 18:00 hodin a bude probíhat on-line formou. Na letošním ročníku bude představeno celkem 11 projektů z oblasti ekologie, softwaru či usnadnění nákupu. Z těchto 11 projektů bude vybráno pět nejlepších, kteří se budou ucházet o hodnotné ceny. Kromě skvělého zážitku se můžete těšit i na kapelu Nedivoč známou například přes TŘI TYGRY, či DJ Lowa, který Vás večerem provede.

V loňském roce se GREEN LIGHT zabýval projekty jako je například THE INDEPENDENT, PROFIL 365, nebo KYBERNETICKÁ AKADEMIE. Celá show je zdarma a je třeba se na ni předem registrovat na tomto odkaze.

Zdroj úvodní fotografie: Archiv Sokolské33