Jak už to tak bývá, Vánoce se blíží a nákupní horečka je v plném proudu. Bohužel, letos nám nakupování překazil koronavirus, a proto svou nákupní horečku musíme zkrotit pouze na e-shopech. Originálních dárků je ale na internetu nespočet, a tak mě napadlo vám ukázat svých top 5, které lze pořídit. 

  1. Sněhové těžítko

Jako první věc, kterou bych vám chtěl představit, je sněhové těžítko. Chápu, zní to celkem nudně, jenže celé kouzlo tkví v tom, že do těžítka můžete nechat vložit svou fotografii. Já osobně jsem tento dárek věnoval své přítelkyni minulý rok na Vánoce a byla z něj nadšená. Na internetu je mnoho společností, které se výrobou těchto sněžítek zabývají. Já tehdy navštívil stránku cewe.cz, kde mě překvapila možnost místo sněhových vloček použít srdíčka. Rázem se z obyčejného sněhového těžítka stal romantický dárek pro mou drahou polovičku.

zdroj: webová stránka cewe.cz
  1. Zážitková krabička

Ještě bych u romantických dárků chvíli zůstal. Dalším originálním a dojemným překvapením pod stromeček je zážitková krabička. Jedná se o papírovou krabičku, kterou můžete plně vyzdobit sami. Na první pohled bude krabička vypadat jednoduše, ale po otevření bude dotyčná osoba mile překvapena. Můžete zde vlepit společné fotografie, nebo napsat nějaký pěkný vzkaz. Opět mám s tímto dárkem vlastní zkušenost a mohu jen potvrdit, že výjimečnost tohoto dárku byla na očích přítelkyně opravdu znát. Součástí balení byly gelové propisky a samolepky s různými motivy. Na co ale nesmím zapomenout, je malý prostor uprostřed krabičky, do kterého můžete vložit například šperk.

zdroj: webová stránka nejlepsi-darecky.cz
  1. Golf na WC

Opustíme teď na chvíli romantiku a podíváme se na geniální dárek pro vtipálky. V poslední době se rozšířil menší nešvar, a tím je dlouhé vysedávání na záchodě s telefonem. Mým rodičům to poměrně vadí, a proto jsem se rozhodl telefon vyměnit za minigolf. Asi si říkáte, kdo by toto ocenil. Co třeba takový Tiger Woods? Teď ale upřímně – od mnoha lidí jsem slyšel, že i ti největší morousové se při rozbalení toho dárku smáli neskutečně dlouho.

zdroj: webová stránka darky.cz
  1. Stírací mapa

V neposlední řadě bych vám chtěl ukázat dárek, který ocení nejvíce cestovatelé anebo milovníci stíracích losů. Jedná se o mapu, která je pokryta vrstvou, kterou lze stírat na základě toho, jaká místa jste navštívili, nebo která teprve navštívit chcete. Principů, podle kterých lze mapu stírat, je mnoho, a proto si každý může najít svůj. Mapy lze pořídit v několika variantách. Já osobně narazil na mapu světa, ale také na mapu České republiky.

zdroj: webová stránka priceorcan.cz
  1. Oblečení s vlastním potiskem

Na tento dárek jsem se těšil ze všeho nejvíce, jelikož ho chci darovat svému synovci, který se narodil právě dnes, v den, kdy píšu tento článek. Jedná se o dětské body s vlastním potiskem. Já osobně jsem zvolil jako potisk logo naší kapely. Má sestra naši kapelu neskutečně moc podporuje, a proto bych novému členovi naší fanouškovské základny rád dal pod stromeček právě tento dárek. Potisk samozřejmě nemusíte dávat pouze na dětské body. Předmětů je spousta. Například tričko, čepice, polštář, hrníček, již zmiňované sněhové těžítko atd. Výběr je jen na vás.

zdroj: webová stránka belabel.cz

Toto bylo mých top 5 originálních dárků. Internet se jimi jen hemží, a proto je pouze na vás, jak překvapíte své blízké. Kdo ví, třeba i vy objevíte pod stromečkem jeden z těchto dárků.

Titulní fotografie: webová stránka pixabay.com