Situace na trhu práce bude čím dál nejistější.  Ekonomové se shodují, že na podzim můžeme očekávat markantnější nárůst nezaměstnanosti. Jak se tedy připravit a zvýšit svoji hodnotu na trhu práce? Jednou z cest by mohla být HR Akademie.

Jedná se o investici, kde nebudete investovat jen čas, ale také peníze, pro studenty tento kurz stojí 5000 Kč.

A jaká je tedy náplň, jednotlivá témata? Strategické řízení lidských zdrojů, personální procesy, motivace, odměňování a benefity, HR controlling nebo třeba práce se sociálními sítěmi a využití informačních systémů v personalistice. Dozvíte se také něco z oblasti pracovního práva v oblasti lidských zdrojů.

A jaká je „garance kvality“? Kromě dlouhotrvající tradice těchto kurzů se dají dohledat i reference studentů, které jsou i starší, takže můžete najít, jestli se daní studenti (absolventi) někam za ta léta posunuli a co dokázali. V neposlední řadě je to také partner, Svaz průmyslu a dopravy ČR. Ten sdružuje zaměstnavatele a podnikatele v České republice a svou velikostí je největším zaměstnavatelským svazem v zemi.

Jak prokážete absolvování? Jednoduše, absolventům Ekonomická fakulta vystaví certifikát.

A nebudete to mít daleko, kurz probíhá na budově E na Havlíčkově nábřeží 38a.

Investujete do své budoucnosti? Více informací můžete najít zde.