Dny se pomalu prodlužují, sluníčko nás hřeje čím dál déle, a to značí příchod letošních festivalů. S nimi přichází i postupné odhalování interpretů, kteří se objeví na českých pódiích. Jinak tomu není ani v případě světoznámých ostravských Colours of Ostrava. Na jaké interprety se můžeme těšit a jak to vlastně s letošním ročníkem vypadá?

Nedávno jsme vás informovali, že se můžete těšit zejména na kapely jako Twenty One Pilots, The Lumineers či Tones and I. Pořadatelé však s odhalováním dalších interpretů nenechali fanoušky dlouho čekat a tady jsou:

The Killers je americká rock´n´rollová skupina, která neskrývá úctu k Elvisu Presleymu. O tom, že si v jejich případě určitě užijete nevšední zážitek, svědčí i jejich písně, které se mnohokrát staly světovým hitem. Zmiňme tak například písničky All These Things That I´ve Done či Human a uvidíte, že se vám hned vybaví jejich melodie.

Kdo si rád zatančí, toho jistě potěší účast DJe Martina Garrixe. Tento nizozemský chlapík dokázal již v sedmnácti letech vytvořit hitovku s názvem Animals, kterou zná dnes již opravdu každý.

Na ostravský festival po letech také opět zavítá zpěvačka LP. Její hlas je naprosto fenomenální a nezaměnitelný, o čemž svědčí i její vyprodané koncerty a miliony fanoušků.

A jak to vlastně s letošním festivalem vypadá? Pravda je taková, že samotní pořadatelé zatím neví, zda se letošní ročník festivalu uskuteční, či ne. Situace v České republice se mění z minuty na minutu, a proto je těžké odhadovat, co se bude dít v červenci. Neupadejte však v paniku. Přípravy festivalu stále pokračují. O osudu letošního ročníku tak bude nejspíš rozhodnuto v nejbližších dnech, a pokud by snad došlo na nejhorší variantu a festival by se nekonal, byl by celý ročník přesunut na červenec příštího roku.

Titulní fotografie: facebooková stránka Colours of Ostrava