Zajímá vás věda? Zajímá vás umění? I letos můžete zažít obojí v jediný den. Zveme vás na letošní již 5. ročník akce Art&Science pořádané Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava.

Proč bych měl(a) přijít?

Hranice mezi vědou a uměním je fascinující. Letos vás čeká skvělý a zajímavý program, který si pro vás připravili zaměstnanci, akademičtí pracovníci i studenti. Každá fakulta zde bude mít své stanoviště se zábavnými a vědou nabitými, mnohdy až umělecky pojatými atrakcemi.

Letošní 5. ročník však bude výjimečný. Univerzita totiž slaví 170 let od svého založení. V rámci programu proto nebudou chybět ani workshopy, soutěže, vystoupení skvělých kapel (Monkey Business, Jaroslav Uhlíř a další) a univerzitního pěveckého sboru, výstavy, zábava a řada dalších skvělých možností, jak prožít krásný den. Každé narozeniny si žádají překvapení – údajně tomu tak bude i letos. Co to asi bude?

Kde a kdy se událost koná?

Vědu a umění si můžete dosyta užít již 5. září 2019 od 13 do 22 hod. Od 9 do 13 hod bude probíhat Art&Science Teens, na kterou se mohou hlásit střední i základní školy. Událost se bude konat v areálu Vysoké školy báňské – TUO v Ostravě-Porubě.

Kde najít kompletní program a další informace o akci?

Na těchto webových  stránkách.

Věříme, že pokud se rozhodnete na akci dorazit, rozhodně toho nebudete litovat. My tam určitě dorazíme a už se na vás těšíme.

 

 

 Zdroj fotografie: facebooková událost akce